Özgür Deniz Cellat'ın Telefon Numarası 2021 | Cellat36 Telefon Numarası - Medet Kepece

Özgür Deniz Cellat'ın Telefon Numarası 2021 | Cellat36 Telefon Numarası

 

Aşağıda Cellat36'nın Telefon Numarası Hakkında Bilgiler Verilmiştir.👇

    Cellat36🔥👇Cellat36 Sevgilisi Kimdir?

Özgür Deniz yani Cellat36 isimli kişinin sevgilisi de oldukça merak edilmektedir. Cellat36 isimli fenomenin sevgilisi bir zamanlar Cemre Solmaz isimli olan yine Tik Tok fenomenidir. Cemre Solmaz  ile Cellat36 bir zaman sonra ayrılmışlardır. Her ne kadar ayrılmış olsalar da Tik Tok fenomenleri hala sevgili olmalarını çok fazla istiyorlar hatta bu duruma kendi aralarında CemCel diye iki kişinin isminin kısaltması ile adlandırmışlardır. Cemre Solmaz, Cellat36’nın kendisini aldattığını söylerken, Cellat36 yani Özgür Deniz bu durumu yalanlamaktadır. Peki Cellat36 telefon numarası kaçtır?


s

Cellat36 Telefon Numarası

Cellat36 telefon numarası Özgür Deniz’in fenomen olması ile birlikte adeta arama trendleri rekorları kırmıştır. Özgür Deniz yani Cellat36 adeta bir sır gibi telefon numarasını saklamaktadır ve yaptığımız araştırmalar sonucunda kesinlikle hiçbir platformda numarasına ulaşamadık. Fakat Cellat36 ile irtibata geçmek için birazdan aşağıda okuyacağınız sosyal medya adreslerini kullanabilirsiniz. Ayrıca Cellat36 sizlerin de yorumları ile sayfamızı fark edebilir ve yaptığınız yorumlara cevap verebilir bu yüzden yorum yaparak da onunla iletişime geçebilmeniz mümkündür.


Cellat36 Kimdir?

Tik Tok uygulaması günümüzde oldukça yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. Haliyle bu kullanım süresine bağlı olarak birçok kişi fenomen haline geldiği gibi, tam fenomen demesek de birçok kitleye erişmiş durumlardadır. Tik Tok uygulamasında videolarını paylaşarak belirli bir kitle yakalayan isimlerden birisi de 4.9 milyon takipçiye sahip olan Özgür Deniz namı diğer Cellat36 isimli kullanıcıdır. Peki Cellat36 kimdir? Cellat36 telefon numarası kaçtır? Cellat36 5 haziran 1999 tarihinde güzel illerimizden birisi olan Kars ilinin Sarıkamış ilçesinde doğmuştur. Gerçek ismi Özgür Deniz olan Cellat36 22 yaşındadır ve günümüzde ikametini Eskişehir ilinde sürdürmektedir. Cellat36 boyu 1.85 olmakla birlikte burcu da ikizler burcudur. Daha önceden İnstagram hesabında gitarı eşliğinde şarkılara cover yaparak popülerlik kazanan Cellat36 Tik Tok uygulamasına ise 2020 yılında başlamıştır.Cellat36 Telefon Numarası Nedir?

Cellat36 Telefon Numarası için istenilen araştırmalar gerçekleştirildi. Bu konu ile ilgili herhangi bir bilgi veremeyiz. Ek olarak Cellat36 olsun ya da olmasın kanunlara göre herhangi bir bireyin, ülkemizin vatandaşı olmasa bile hem kanunlara hem de insan etiğine göre yanlıştır. Eklemek isterim ki bu kadar tanınan bireyler telefon numaralarını internete kaptırdıkları zaman kesinlikle numara değiştirirler. Tanımadığınız milyon adet insanın sizi aramaya çalıştığını düşünsenize, telefonunuzun kontrolünü kaybedersiniz.

8 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Cellat abi senin numaran alıp ve biber kislele gurup kursak olubu❤️❤️

   Sil
  2. bende gele bilir miyim grubunuza açarsanız

   Sil
  3. celloşum beni fark etmen için daha ne yapmalıyım keşke numaran bende olsaydı yada 1 kere bile karşılaşsaydım seninle😭😭

   Sil
 2. Ya özgürün telefon numarasını bulamadım nereden ulaşabilirim ve siz aradınız mı bir de şey aradığınızda açtı mı😇

  YanıtlaSil
 3. Özgür deniz celatin numarasını verin

  YanıtlaSil

Medet Kepece Yorumları

//