Komutan Filmi Oyuncuları - Komutan Filmi Oyuncu Kadrosu - Medet Kepece

Komutan Filmi Oyuncuları - Komutan Filmi Oyuncu Kadrosu

Komutan Filmi Tüm Oyuncuları Hakkında Bilgiler;

Komutan Filmi Yakın zamanda başlayacak Mert Kılıç'ın yapımcılığını üstlendiği Askeri Bir filmdir.
Web Sitemizde Böyle Video Ve Yazılar Bulunmaktadır.

Komutan Filmi Nedir?

Komutan filmi Mert Kılıç'ın Yapımcılığını Üstlendiği Kılıç Yapım bir askeri filmdir.

Komutan Filmi Yakın zamanda başlayacak Mert Kılıç'ın yapımcılığını üstlendiği Askeri Bir Filmdir.

Mert Kılıç Kimdir?

Mert Kılıç 24 Nisan 1978 yılında doğmuş Amasyalı bir mankendir. ilk oynadığı dizi Şefkat tepe ve sungurlar diye bilinir. Mert kılıç şimdi Yapımcılığına kendi üstlendiği komutan filmi ile çalışmalara başladı

Komutan Filmi Ne Zaman Yayınlanacak?

Komutan filmi hepimizinde yakından merak ettiği bir filmdir. Komutan Filmi Korona Virüsü Nedeniyle şimdilik net bir yayınlanma zamanı yoktur.

Komutan Filmi Büyük Analiz?


Komutan Filmi Oyuncuları Hakkında Bilgiler Şunlardır;


Mert Kılıç;

Komutan filmi mert kılıç
Komutan filmi mert kılıç


Mert Kılıç, 24 Nisan 1978 Amasya Merzifon’da dünyaya gelmiştir. 1.91 boyundadır. Kariyerine manken olarak başlamış, bir süre futbol ile ilgilenmiş daha sonra ise oyunculuk sektörüne adım atma kararı almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2003 yılında yer almış olduğu Gurbet Kadını filmi ile yaşamıştır. Dizi ve film sektörüne bir kaç yıl ara vermiş olan Mert Kılıç ekranların özlenen yüzlerinden bir tanesi oldu. Komutan isimli dizide yer alacağını öğrenen sevenleri büyük bir merakla filmin yayınlanmasını bekliyor.

Aslıhan Güner;

Komutan Filmi Aslıhan güner
Komutan Filmi Aslıhan güner


Aslıhan Güner,  17 Aralık 1987 İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.70 boyunda ve 57 kilogramdır. İlk oyunculuk deneyimini Sırlar Dünyası dizisi ile yaşamıştır. Kuzey Yıldızı gibi sevilen dizilerde yer almıştır. Aslıhan Güner Komutan filminde eşi Mert Kılıç ile birlikte yer alacaktır. Filme ise bir Türkmen köyünde yaşayan ve bebeğini katliamda kaybetmiş olan Züleyha karakterini beyaz perdeye taşıyacağı öğrenildi.

Emrah Özdilek;

Komutan filmi emrah özdilek
Komutan filmi emrah özdilekEmrah Özdilek,  1987 yılında Sinop’ta dünyaya gelmiştir. Kocaeli Üniversitesi sahne sanatları bölümü mezunudur. Hayat Bazen Tatlıdır, Unutma Beni gibi dizlerde yer alarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Komutan isimli filmde ise uzman çavuş bir askere hayat vermesi bekleniyor.

Komutan Filmi Hakkında Kaliteli Video İçerikleri;4 yorum:

Medet Kepece Yorumları

//