Whatsapp Plus Özellikleri - Whatsapp Plus 2021 Nedir - Whatsapp Plus Ne İşe Yarar - Whatsapp Plus 2021 - Whatsapp Plus İndir - Medet Kepece

Whatsapp Plus Özellikleri - Whatsapp Plus 2021 Nedir - Whatsapp Plus Ne İşe Yarar - Whatsapp Plus 2021 - Whatsapp Plus İndir


 Whatsapp Plus apk, uygulamanın içeriğini daha sade ve kullanışlı hale getirirken gelişmiş özellikleri ile de kullanıcılara kaliteli hizmet sunuyor. Bu Whatsapp Plus halini sizlere tanıtmadan ve Whatsapp Plus indirme linkini paylaşmadan kesinlikle bir uyarıda bulunmak zorundayız.
Whatsapp Plus Özellikleri

  • Mavi tık kapatma
  • Yazıyor ifadesini gizleme
  • Silinen mesajları veya fotoğrafları görme
  • Okundu işaretini saklama
  • Kişiye özel çevrimiçi bildirimi aktif etme
  • Farklı tema seçenekleri
  • Geçmiş kayıtları tutma
Yukarıda listelediğimiz özellikleri görüyorsunuz. Bunun yanında normal Whatsapp uygulamasında resim ve video paylaşımlarında oluşan bazı sorunları, dosya biçimi desteklenemiyor. Plus sürümde bir çok dosya ve video uzantısı desteklenmekle beraber 1 GB kadar büyük boyutlu dosyaları gönderebilirsiniz. Ayrıca bu özellik sadece WhatsApp plus’a ait.

WhatsApp Plus indir

WhatsApp Plus iOS Oluyor Mu?

WhatsApp Plus bir apk uygulaması olduğundan sadece android cihazlara indirilebilmektedir. Bundan dolayı WhatsApp Plus ios veya WhatsApp Plus iphone maalesef olmamakta. Wp Plus apk olarak kullanılabilir.
WhatsApp Plus Güncelleme Nasıl Yapılır?

WhatsApp Plus son sürüm gücelleme geldiği zaman yapmanız gereken tek şey yine aynı şekilde WhatsApp Plus indir butonuna tıklamak olacaktır. Çünkü WhatsApp Plus güncellendiği zaman bizde alt kısımda bulunana WhatsApp Plus indir linki güncelliyoruz ve sizlere güncel linki sunuyoruz.
WhatsApp Plus APK Nedir?

Klasik WhatsApp’dan farklı olarak kullanıcılarına istediği özellikleri sunan WhatsApp Plus apk üçüncü taraf bir uygulamadır. Kullanıcılara tema özelleştirme, gizlilik gibi imkânlar sunarken, WhatsApp Messenger’ın orijinal sürümünün belirli kısıtlamalarını da ortadan kaldırmakta. Üçüncü taraf bir uygulama olduğu Google Play Store gibi uygulama mağazalarında bulunmuyor. Bu nedenle, üçüncü taraf uygulamasının APK dosyasına ihtiyacınız vardır. Üçüncü taraf uygulamanın APK bağlantısına yazının devamında ulaşabilirsiniz.
WhatsApp Plus İndir Hakkında

Whatsapp Plus apk indir, anlatımımızdan sonra içerisinde bulunan faydaları ve ayrıcalıkları yazımızda mevcut. Bunu gören kullanıcılar normal Whatsapp bunları neden kullanmıyor diye soruyor. Bunun nedeni whatsapp.inc firmasının pazarlama ve sürdürülebilirlik teknikleri olduğunu düşünebiliriz.
1 yorum:

Medet Kepece Yorumları

//