Takashimaya dolandırıcılığı - Takashimaya Son durum - Takashimaya dolandırıcılığı şikayet - Medet Kepece

Takashimaya dolandırıcılığı - Takashimaya Son durum - Takashimaya dolandırıcılığı şikayet

  Takashimaya'ya para yatıranlar umut beklemelimi? Takashmaya dolandırıcımı çıktı. 2. tosuncuk olayı. Takashimaya nasıl şikayet edilir?, Takashimaya para çekme hatası...

Takashimaya dolandırıcılığı
Takashimaya dolandırıcılığı şikayet


Takashimaya Nedir? Dolandırıcı mı? Güvenilir mi?
Takashimaya Nedir?

Takashimaya Limited Şirketi, 10 Ocak 1831 tarihinde Shinshichi Iida tarafından Japonya’da kurulmuş. O dönem bir kimono dükkanı olarak kurulan işletme, günümüzde dünya çapında tanınan bir perakendecilik şirketi olarak hizmet vermektedir. Gelinlik, giyim eşyası, çatal bıçak takımları, mutfak eşyası ve elektronik eşyalara kadar çeşitli ürünlerin satışını yapmaktadır.

Takashimaya dolandırıcılığı 2021

Takashimaya Şikayetleri

Uygulama henüz ülkemizde kullanımı yaygın olmasa da, bazı şikayetler aldığını görüyoruz. Hesabına para yatırıp, yatırımlarının karşılığını alamayan ve para çekme sorunu yaşayan kullanıcılar çaresiz durumda.
Sonuç olarak, bu uygulama yabancı menşeili. Müşteri hizmetlerine geç ulaşılması veya ulaşılamaması bundan kaynaklanıyor olabilir.


Takashimaya dolandırıcılığı şikayet nasıl yapılır?


Kullanıcı şikayetlerinden anladığımız kadarıyla, Japonya’daki Takashimaya şirketiyle bir ilgisi olmayan bu uygulamaya karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Takashimaya:

Takashimaya Co., Ltd. (Japonca株式会社髙島屋, Kabushiki-gaisha Takashimaya), Japonya merkezli bir perakendecilik şirketidir. Şirket 10 Ocak 1831 tarihinde Shinshichi Iida tarafından bir kimono dükkanı olarak kurulmuştur. Günümüzde ise gelinlik ve diğer giysilerden elektronik eşyalara ve çatal bıçak takımlarına kadar çok çeşitli ürünler satmaktadır. Şirketin merkezi Osaka'nın Chūō semtinde yer almaktadır.
YouTube ve Instagram’da Takashimaya reklamları yayınlanıyor. Uygulamanın kullanıcılara farklı hatlar üzerinden spam mesajlar göndermesi şaibeli bir durum. Bu numarayı aradığınızda muhtemelen geri dönüş alamayacaksınız. Yatırımlarının karşılığını alamayan, para çekemeyen, kargo sorunu yaşayan kullanıcılar son günlerde arttı. Geri iade politikası olmayan bu uygulamanın güvenilir olmadığını söyleyebiliriz.
Bu tarz şüpheli oluşumlara kayıt olmadan önce iyice araştırmanız, yorumlarını okumanız ve az miktarda bir parayla yatırıma başlamanız en iyisi olacaktır.

Takashimaya inceleme altında hatası
Takashimaya inceleme altında hatası

Takashimaya Paramı Çekemiyorum?

Takashimaya'ya para yatıranlar umut beklemelimi? takashmaya dolandırıcımı çıktı. 2. tosuncuk olayı.


Takashimaya Şikayet Etmek İçin Aşağıdaki Yazıyı Uygulayınız

Merhabalar arkadaşlar, bildiğiniz üzere Takashimaya büyük bir vurgun yaptı. Çoğu kişinin milyonlarca parası gitti. Hatta bazıları Uygulamaya son eklenen 600.000 liralık bölümü seçip 1 hafta içinde 200.000 lira üzeri para kazanmayı amaçlamıştı fakat istedikleri gibi olmayıp Para ları 2. tosuncuk "Takashimaya" tarafından vurgun ile harcanıyor. Halen içinde Umut besleyenler için bir T.C. Şikayet bölümü oluşturdum burada Ücretsiz ve Yasal olarak şikayet etmek için aşağıda veya yukarıda bulunan toplam 3 reklama tıklayınız ve sayfayı yenileyiniz. eğer Şikayet bölümü açılmassa başka telefon veya bilgisiyarda reklam tıklamayı uygulayınız. 

Hiç yorum yok

Medet Kepece Yorumları

//