İnstagram gizli hesap görme - instagram gizli hesap - İnstagram gizli hesap görme yöntemleri 2021 - Medet Kepece

İnstagram gizli hesap görme - instagram gizli hesap - İnstagram gizli hesap görme yöntemleri 2021

 

3 Adımda Instagram Gizli Hesap Görme Taktiği
   

Instagram gizli hesap görme ve Instagram gizli profil görme olayı, bir kişiyi takip etmeden ne yazık ki mümkün değil'dir. Ancak, aşağıda verdiğimiz adımlar takip ederseniz mümkün hale gelecektir. İlk olarak Instagram’da gizli hesabı görme vaadi ile piyasaya sürülen ve birçok indirme alan 3.parti yazılımlardan söz edelim. Peki bu yazılımlar güvenilir mi?


   instegram'da gizli profil görmek.


 


   
Instagram’da Gizli Profil Görme Programları Güvenilir Mi?

Instagram uygulaması üzerinde varlık gösteren birçok uygulama mevcut.Bu uygulamaların %90’ının amacı profil bilgilerini ele geçirmektir. İlk etapta takipçi uygulamaları ile hesapları ele geçiren kötü niyetli kişiler, şu sıralarda ‘’Instagram gizli hesaplara bakma’’ bahanesi ile birçok kişinin şifresini ele geçirmektedir. İlk etapta manuel yöntemimize göz atalım.

Aşağıda verdiğimiz yazılımsal olmayan taktik ile instagram’da gizli profilleri görme konusunda yol katedebilirsiniz. Dilerseniz, taktiğimize geçiş yapalım;   
Adım 1: Fake Hesabın Fotoğrafı Sorunu

Instagram gizli profili görmek için açacağımız hesabın kısa süreli kullanacağımızı varsayarak alımlı fotoğraflar koymanızı öneririm. Tabi, bu fotoğraflar gerçek kişilerin olmamalı. Çünkü, gerçek kişilerin fotoğraflarını profilinizde kullanmanız suçtur. Bu yüzden fake fotoğraflar tercih etmelisiniz.

 

   


Adım 2: Fake Hesabın Bilgilerini Düzenleme

Fake hesap adı ve fotoğrafları ile uygun olabilecek şekilde düzenleme yapmalısınız. Lokasyonunuza göre bu ayarlamaları yapabilirsiniz.


   Adım 3: Gönderi ve Hikaye Paylaşımı

Fake hesap nasıl anlaşılır? Sorusunun cevabı 0 gönderi olabilir. Çünkü, açılan fake hesaplarda gönderi paylaşımı genellikle olmaz. Bu yüzden de kendini hemen belli eder. Burada yapmanız gereken hesabınızı gizlemeniz ve 10’dan fazla gönderi  yapmanız. 


   instagram gizli hesap görme
İnstagram gizli hesap görme yöntemleri 2021


YARDIMCI OLDUYSAK NE MUTLU BİZE :)​​​​​​​

Hiç yorum yok

Medet Kepece Yorumları

//