Takashimaya dolandırıcılığı - Takashimaya Son durum - Takashimaya Paramı Çekemiyorum - Medet Kepece

Takashimaya dolandırıcılığı - Takashimaya Son durum - Takashimaya Paramı Çekemiyorum

Takashimaya'ya para yatıranlar umut beklemelimi? Takashmaya dolandırıcımı çıktı. 2. tosuncuk olayı. Takashimaya nasıl şikayet edilir?Takashimaya para çekme hatası...Takashimaya dolandırıcılığı
Takashimaya dolandırıcılığı

Takashimaya:

Takashimaya Co., Ltd. (Japonca株式会社髙島屋, Kabushiki-gaisha Takashimaya), Japonya merkezli bir perakendecilik şirketidir. Şirket 10 Ocak 1831 tarihinde Shinshichi Iida tarafından bir kimono dükkanı olarak kurulmuştur. Günümüzde ise gelinlik ve diğer giysilerden elektronik eşyalara ve çatal bıçak takımlarına kadar çok çeşitli ürünler satmaktadır. Şirketin merkezi Osaka'nın Chūō semtinde yer almaktadır.

Takashimaya Paramı Çekemiyorum
Takashimaya Paramı Çekemiyorum
Takashimaya Paramı Çekemiyorum?
Takashimaya Dolandırıcılığı son durum
Takashimaya Dolandırıcılığı son durumTakashimaya'ya para yatıranlar umut beklemelimi? takashmaya dolandırıcımı çıktı. 2. tosuncuk olayı.


Takashimaya Son durum
Takashimaya nasıl şikayet edilir?


Takashimaya Şikayet Etmek İçin Aşağıdaki Yazıyı Uygulayınız

Merhabalar arkadaşlar, bildiğiniz üzere Takashimaya büyük bir vurgun yaptı. Çoğu kişinin milyonlarca parası gitti. Hatta bazıları Uygulamaya son eklenen 600.000 liralık bölümü seçip 1 hafta içinde 200.000 lira üzeri para kazanmayı amaçlamıştı fakat istedikleri gibi olmayıp Para ları 2. tosuncuk "Takashimaya" tarafından vurgun ile harcanıyor. Halen içinde Umut besleyenler için bir T.C. Şikayet bölümü oluşturdum burada Ücretsiz ve Yasal olarak şikayet etmek için aşağıda veya yukarıda bulunan toplam 3 reklama tıklayınız ve sayfayı yenileyiniz. eğer Şikayet bölümü açılmassa başka telefon veya bilgisiyarda reklam tıklamayı uygulayınız. 
Takashimaya
Takashimaya Dolandırıcılığı son durum
Takashimaya Hollanda, Takashimaya Türkiye, Takashimaya AmerikaHiç yorum yok

Medet Kepece Yorumları

//