İnstagram Büyük Harfli Karekterler Kullanarak Kullanıcı Adı Nasıl Yapılır 2022 - İnstagram Büyük Harfli Kullanıcı Adı Nasıl Alınır? - Medet Kepece

İnstagram Büyük Harfli Karekterler Kullanarak Kullanıcı Adı Nasıl Yapılır 2022 - İnstagram Büyük Harfli Kullanıcı Adı Nasıl Alınır?

İnstagram Büyük Harfli Karekterler Kullanarak Kullanıcı Adı Nasıl Yapılır 2022


İnstagram Büyük Harfli Karekterler Kullanarak Kullanıcı Adı Nasıl Yapılır 2022 - İnstagram Büyük Harfli Kullanıcı Adı Nasıl Alınır?İnstagram Büyük Harfli Karekterler Kullanarak Kullanıcı Adı Nasıl Yapılır? 2022

Büyük Harfli Kullanıcı Adı Almak İçin Öncelikle Bir Tane Facebook Hesabına İhtiyacınız Var. Facebook Hesabınız Yoksa Facebook.com Üzerinden Facebook Hesabı Oluşturabilirsiniz Hesabınızı Oluşturduktan Sonra İnstagram Hesabınıza Giriş Yapıp Profilinize Gelip Sağ Üstteki Üç Çizgiye Basıp Ayarlar Sekmesine Giriş Yapıyorsunuz.


İnstagram Büyük Harfli Karekterler Kullanarak Kullanıcı Adı Nasıl Yapılır 2022
İnstagram Büyük Harfli Karekterler Kullanarak Kullanıcı Adı Nasıl Yapılır 2022 Giriş Yaptıktan Sonra En Altta Hesaplar Merkezi Yazan Bölüme Tıklıyorsunuz Karşınıza Çıkan Ekrandan Hesaplar Merkezi'ni Ayarla Seçeneğine Tıklıyorsunuz Tıkladıktan Sonra Karşınıza Çıkan Ekrandan Devam Et Veya Sürdür Diyorsunuz.


Büyük Karekterler kullanarak kullanıcı adı yapma 2022
İnstagram Büyük Harfli Kullanıcı Adı Nasıl Alınır?

Açılan Ekranda Facebook hesap Bilgileriniz İle Giriş Sağlıyorsunuz Giriş yaptıktan Sonra Karşınıza Çıkan Ekrandaki Devam Et Seçeneğine Tıklıyorsunuz Ve En Son Evet Ayarlamayı Bitir Butonuna Tıklıyorsunuz Tüm Bunları yaptıktan Sonra Karşınıza Çıkan Ekranda Senkronizasyona İzin Veriyorsunuz.

İnstagram Büyük Harfli Karekterler Kullanarak Kullanıcı Adı Nasıl Yapılır 2022
İnstagram Meta Hesaplar Merkezi 


Profiller Sekmesine Tıklıyorsunuz. Ve Hesabınızın İsmi Yazan Yere Tıklıyorsunuz Ve Karşınıza Çıkan Ekranda Kullanıcı Adı Yazan Bölüme Basıyorsunuz Ve Kullanıcı Adını Senkronize Et Diyoruz Altta Yazan İnstagram Kullanıcı İsminizin Yazan Bölüme Tıklıyorsunuz Ve Hesabınızın Kullanıcı Adını Büyük Bir Şekilde Yazarsanız Ve Kaydederseniz Artık Sizinde Hesabınızın Kullanıcı Adı Büyük Harfle olacaktır.


Facebook meta instagram Yeni özellik
İnstagram Facebook Büyük Harfli Karekterler Kullanarak Kullanıcı Adı Nasıl Yapılır 2022Hiç yorum yok

Medet Kepece Yorumları

//